Пятница, 17.09.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Книга "Секрети професійного турнірного покеру". Автор Джонатан Літтл

Книга "Секрети професійного турнірного покеру". Автор Джонатан ЛіттлКнига "Секрети професійного турнірного покеру". Автор Джонатан Літтл

  Автор, дворазовий чемпіон і гравець року за версією WPT Джонатан Літтл, за свою покерну кар'єру заробив понад 5 мільйонів доларів. Ось що він пише про книгу:

    "В цілому, книга присвячена стандартному способу гри в покер. Справа в тому, що більшість людей грають або дуже тайтово, або занадто лузово. Вам потрібно знайти золоту середину.

    Моя книга навчить вас грати агресивно в позиції і тайтово без позиції. Якщо ви будете слідувати моїм порадам і постійно думати про діапазон опонентів, вам буде складно робити багато помилок. З цієї книги ви також навчитеся приймати рішення набагато легше, що теж дозволить вам робити менше помилок, а значить станете більш успішним гравцем. "

    "З величезного розмаїття книг про турнірному покері я дізнався зовсім небагато. Більшість з них не такі вже й корисні. На відміну від інших, вам зовсім не обов'язково бути експертом, щоб написати книгу про покер. Насправді, багато хто з тих, хто грає в покер, припускають, що досить успішні в цій грі, хоча більшість з них насправді є програють гравцями.

    У цій книзі кожне слово написане особисто мною. Зізнаюся, це була важка робота, і мені потрібна багато часу, оскільки я не є письменником. Я гравець. Більшість авторів навчають вик-тайтово стилю гри, але проблема в тому, що дотримуючись цього стилю, в довгостроковій перспективі, ви будете тільки втрачати гроші. Можливо, років 20 тому, вик-тайтових стиль працював і дозволяв чогось досягти, але в сучасних іграх подібний стиль безумовно буде давати збої. Зрозуміло, ви все ще будете опинятися в призах в 10% випадків, але, тим не менш, вик-тайтових стиль - це програшна стратегія. Я хотів би виправити всі недоліки сучасних книг і змусити заткнутися всіх авторів, які стверджують, що є професійними гравцями в покер, в той час як, насправді, займаються тільки штампуванням нікому непотрібних книг, і впарюють їх нічого не підозрюють покупцям.

    Ця книга повинна повною мірою охопити всі ігрові аспекти турнірного покеру. Коли я наважуюсь щось зробити, то намагаюся виконати цю роботу якісно. Ви, мабуть, помітите, як швидко пролетить час за читанням цієї книги. "

автор Прочінская Л.В.

Покерные книги 26 марта 2012 2650 0

Живые турниры