Четверг, 17.10.2019
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Квітневий відпочинок у Європі

 Квітневий відпочинок у Європі Квітень у туризмі вважається міжсезонням: новорічний ажіотаж закінчений, гірськолижний сезон - майже завершено, а пляжно - екскурсійний, ще не почався. в квітні буде веселим і різноманітним.

Відпочинок в квітні. Европа

  Фестиваль повітряних зміїв у Франції. З особливим розмахом початок сезону святкують в Па-де-Кале. Видовище тисяч різнокольорових зміїв, ширяють над морем справді незабутнє. А для дітей, можливо, це будуть найяскравіші спогади дитинства.

    З 8 квітня в Нідерландах починається естафета безкоштовного цілодобового відвідування парків і музеїв. 450 музеїв по всій країні приймають участь в Національному уїк-енді, метою якого є залучення всіх без винятку людей до скарбниці світової культури.

    У другій половині місяця естафету прийме Кембридж. Всі ночі безперервно будуть грати музика, проводитимуться конкурси та театральні дійства, а двері музеїв будуть відкриті для всіх.

    Далі, щоб встигнути на карнавали і з головою зануритися в давньогрецьку культуру, потрібно поспішати в Афіни. На вулицях, площах і парках зазвучить грецька музика, а на спеціально влаштованих платформах можна буде помилуватися грецькими танцями.

    21 квітня в Італії святкують День заснування Риму. Італійці люблять це свято і завжди святкують його з розмахом. В цей день на Капітолійському пагорбі проходять потішні бої римських гладіаторів і парад військ, а над Тибром гуркочуть феєрверки.
  Всі музеї в цей день відкривають свої експозиції для безкоштовного відвідування - приємна несподіванка для туристів, що вибрали для відвідування Вічного міста відпочинок в квітні.

    Белфаст в ці дні приймає найкращих танцюристів - учасників чемпіонату світу з ірландських танців.

    І, нарешті, остання тиждень квітня знаменується фестивалем Весни в Мюнхені. Так що можна бути впевненим, що відпочинок в квітні буде веселим і різноманітним.

автор Прочинська Л.В.

Отдых 22 марта 2012 1401 0

Живые турниры