Четверг, 17.10.2019
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Відпочинок в Кароліно-Бугазі

Відпочинок в Кароліно-Бугазі Кароліно-Бугаз одне з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському узбережжі. Курорт, який досить інтенсивно розвивається, розташований він на південний захід від Одеси в 60 км на мальовничій піщаній косі, що знаходиться між Чорним морем, Дністровським лиманом і солоними озерами. Відпочинок в Кароліно-Бугазі завжди вважався елітним завдяки віддаленості від індустріальних центрів і повній відсутності промислових підприємств.  

Відпочинок в Кароліно-Бугазі

  Піщана смуга, що протягнулася на два десятки кілометрів це чудові пляжі шириною більше 100 метрів з чистим дрібним піском. Пологе дно моря створює прекрасні умови для купання. Бази відпочинку розташовуються прямо на березі моря, в декількох метрах від берегової лінії.

  Численні кафе, бари і дискотеки прокат водних мотоциклах, водяні гірки для дітей і дорослих роблять відпочинок в Кароліно-Бугаз різноманітним і ненудним. На пляжі ви знайдете пропозиції екскурсій до Одеси, морські прогулянки по Дністровському лиману, в Білгород-Дністровський з відвідинами фортеці. На ринках ви можете придбати прекрасні фрукти і овочі, різноманітну рибу, відмінне вино і інші продукти.

  Відпочинок в Кароліно-Бугазі дуже сподобається любителям чистого моря і заспокійливого спокою. Не лякайтеся! Дискотек, розваг на пляжі, кафе і магазинів тут достатньо, проте все-одно тут немає тих шуму і суєти, які типові для курортних місць.

  Бази відпочинку в Кароліно-Бугазі: "Шураві", "Бриз", "Човник", "Олімпія", "Кароліно" та готельно-ресторанний комплекс "Чорне море Бугаз". Ціни, як на багатьох українських курортах злегка "кусаються", але вибрати розумну відповідність "ціна - якість", можна.  Якщо повну вартість путьовки платити з власної кишені, а не  за акцією чи за допомогою якогось профсоюзу, то краще знайти хороший приватний будиночок і зняти його, так вийде значно дешевше.  Саме тому багато людей віддають перевагу відпочинку в приватному секторі, це, на мою думку, набагато розумніше,  спокійніше, цікавіше.

 Чекай на нас, Кароліно-Бугаз!

автор Прочинська Л.В.

Отдых 27 февраля 2012 7061 0

Живые турниры