Среда, 19.12.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Клуб Prime club

Клуб Prime clubКлуб Prime club

  Prime club - це справді культовий заклад з унікальною святковою атмосферою, і місце, яке стало невід'ємною частиною нічного життя столиці.
   Гостинно відчинивши свої двері набагато пізніше інших столичних клубів, Прайму знадобилося зовсім небагато часу, щоб стрімко завоювати належний авторитет і міцно закріпитися на клубному Олімпі нашої країни! У сезоні 2008-2009 він заслужено увійшов до п'ятірки кращих нічних клубів Україні за версією всеукраїнського рейтингу.  І вже котрий рік, виправдовуючи свою назву (Prime - значить перший, найкращий), клуб організовує і проводить першокласні вечірки та заходи.
   Для відвідувачів клубу, більшість яких складає клубна еліта Києва та Україні у віці 18-35 років, його назва міцно асоціюється з міцним брендом, а проведені в ньому заходи - зі словами: модно, стильно, актуально і якісно. "Prime Club" завжди радує своїх молодих і активних відвідувачів трендовими європейськими ритмами таких популярних йшіх стилів, як Progressive, House, Techno, Minimal, Lounge, RnB від корифеїв української та зарубіжної клубної культури.
    Інтер'єр клубу виконаний в стилі Hi-tech. У розпорядженні гостей три танцпола - Maine dancefloor, R & B dancefloor і Lounge-zone. У різні роки почесними гостями клубу стали: Kiko (FR), Play Paul (FR), Xenia Beliayeva (DE), DJ Hell (DE), Marc Romboy (DE), Agoria (FR), MIDI (IT), DJ 3000 ( Detroit, USA), Helga (RU), Marcel Dettmann (DE), Fabrizio Maurizi (IT), Konrad Black (CAN). Franklin De Costa (DE), Moonbeam (RU), DJ Omen (RU), DJ Tesla (RU), ESTON (Global Gathering, UK), Pokadot & Cinderellamen (Ec-lectricity, UK), Chris Robin (Flicker Rhythm Music, DE), Gennaro (Flicker Rhythm Music, DE) ...

  Переважна більшість перелічених майстрів танцпола вперше відвідали Україну, щоб порадувати живими виступами своїх шанувальників. І той факт, що вони обрали для свого першого виступу в столиці саме "Prime Club", говорить багато про що. Вони по достоїнству оцінили і якісний звук головного танцпола і клубу в цілому, і прекрасну візуалізацію, і захоплюючу дух загальну картину, яку створює до дрібниць продумана робота якісної світлотехніки. Також в клубі виступали практично всі популярні українські ді-джеї, багато з яких - неодноразово. А всім відомі резиденти клубу DJ Neo, DJ Nickoli Nick, DJ Nikz Lorenz, DJ Underhill, DJ Rois, DJ Lady Beautiful, DJ Otta, DJ On-Line давно і міцно входять в Тop-100 українських ді-джеїв. При їх найактивнішої участі були реалізовані самі успішні проекти: Happy Friday, Prime Tech, Electro Jam, Sexy House, Discoтека, Prоgressive Vision, Trance Station, Millenium Hits, Made in UA, Staff Party, багато з яких отримали в стінах клубу гідне продовження і стали постійними. Також в клубі регулярно проходять культові вечірки: Techno UA, Hype Tech, Lets Play Techno, В Тechno тільки дівчата, Nu Discoteque.
    Окремо хотілося б згадати R & B dance floor зону в клубі. Резиденти DJ Blade, DJ Миша Механік, DJ Герік Горила створять для вас неповторний ритмічний колорит стилів Rap, R & B і Hip-Hop, ви з головою поринете в атмосферу R & B Party і до глибини свідомості перейметеся духом свята та позитиву. R & B dance floor чекає вас кожні вихідні.

    У кожному залі є бар, що володіє відмінною барной картою, в якій є маса різних коктейлів: як класичних, так і ексклюзивних, формула яких була виведена шляхом проведення незліченної кількості експериментів. Фірмові коктейлі є істинною гордістю місцевих барменів, справжніх гуру, майстрів своєї справи, які за барною стійкою витворяють чудеса! Таланти і незвичайні вміння деяких з них були неодноразово відзначені на різних українських і міжнародних конкурсах! Prime Club і його привітний персонал буде радий бачити Вас щодня з 22.00 до 6.00 у себе в гостях.

автор Прочинська Л.В.

Ночные клубы Киева 30 марта 2012 1433 0

Живые турниры