Среда, 23.08.2017

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Клуб Prime club

Клуб Prime clubКлуб Prime club

  Prime club - це справді культовий заклад з унікальною святковою атмосферою, і місце, яке стало невід'ємною частиною нічного життя столиці.
   Гостинно відчинивши свої двері набагато пізніше інших столичних клубів, Прайму знадобилося зовсім небагато часу, щоб стрімко завоювати належний авторитет і міцно закріпитися на клубному Олімпі нашої країни! У сезоні 2008-2009 він заслужено увійшов до п'ятірки кращих нічних клубів Україні за версією всеукраїнського рейтингу.  І вже котрий рік, виправдовуючи свою назву (Prime - значить перший, найкращий), клуб організовує і проводить першокласні вечірки та заходи.
   Для відвідувачів клубу, більшість яких складає клубна еліта Києва та Україні у віці 18-35 років, його назва міцно асоціюється з міцним брендом, а проведені в ньому заходи - зі словами: модно, стильно, актуально і якісно. "Prime Club" завжди радує своїх молодих і активних відвідувачів трендовими європейськими ритмами таких популярних йшіх стилів, як Progressive, House, Techno, Minimal, Lounge, RnB від корифеїв української та зарубіжної клубної культури.
    Інтер'єр клубу виконаний в стилі Hi-tech. У розпорядженні гостей три танцпола - Maine dancefloor, R & B dancefloor і Lounge-zone. У різні роки почесними гостями клубу стали: Kiko (FR), Play Paul (FR), Xenia Beliayeva (DE), DJ Hell (DE), Marc Romboy (DE), Agoria (FR), MIDI (IT), DJ 3000 ( Detroit, USA), Helga (RU), Marcel Dettmann (DE), Fabrizio Maurizi (IT), Konrad Black (CAN). Franklin De Costa (DE), Moonbeam (RU), DJ Omen (RU), DJ Tesla (RU), ESTON (Global Gathering, UK), Pokadot & Cinderellamen (Ec-lectricity, UK), Chris Robin (Flicker Rhythm Music, DE), Gennaro (Flicker Rhythm Music, DE) ...

  Переважна більшість перелічених майстрів танцпола вперше відвідали Україну, щоб порадувати живими виступами своїх шанувальників. І той факт, що вони обрали для свого першого виступу в столиці саме "Prime Club", говорить багато про що. Вони по достоїнству оцінили і якісний звук головного танцпола і клубу в цілому, і прекрасну візуалізацію, і захоплюючу дух загальну картину, яку створює до дрібниць продумана робота якісної світлотехніки. Також в клубі виступали практично всі популярні українські ді-джеї, багато з яких - неодноразово. А всім відомі резиденти клубу DJ Neo, DJ Nickoli Nick, DJ Nikz Lorenz, DJ Underhill, DJ Rois, DJ Lady Beautiful, DJ Otta, DJ On-Line давно і міцно входять в Тop-100 українських ді-джеїв. При їх найактивнішої участі були реалізовані самі успішні проекти: Happy Friday, Prime Tech, Electro Jam, Sexy House, Discoтека, Prоgressive Vision, Trance Station, Millenium Hits, Made in UA, Staff Party, багато з яких отримали в стінах клубу гідне продовження і стали постійними. Також в клубі регулярно проходять культові вечірки: Techno UA, Hype Tech, Lets Play Techno, В Тechno тільки дівчата, Nu Discoteque.
    Окремо хотілося б згадати R & B dance floor зону в клубі. Резиденти DJ Blade, DJ Миша Механік, DJ Герік Горила створять для вас неповторний ритмічний колорит стилів Rap, R & B і Hip-Hop, ви з головою поринете в атмосферу R & B Party і до глибини свідомості перейметеся духом свята та позитиву. R & B dance floor чекає вас кожні вихідні.

    У кожному залі є бар, що володіє відмінною барной картою, в якій є маса різних коктейлів: як класичних, так і ексклюзивних, формула яких була виведена шляхом проведення незліченної кількості експериментів. Фірмові коктейлі є істинною гордістю місцевих барменів, справжніх гуру, майстрів своєї справи, які за барною стійкою витворяють чудеса! Таланти і незвичайні вміння деяких з них були неодноразово відзначені на різних українських і міжнародних конкурсах! Prime Club і його привітний персонал буде радий бачити Вас щодня з 22.00 до 6.00 у себе в гостях.

автор Прочинська Л.В.

Ночные клубы Киева 30 марта 2012 1261 0

Живые турниры