Среда, 23.10.2019
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Асоціація Інтелектуальних Видів Спорту (IMSA) в Росії

Асоціація Інтелектуальних Видів Спорту (IMSA) в РосіїАсоціація Інтелектуальних Видів Спорту (IMSA) в Росії

  У Російського покеру з'явився шанс на легалізацію. Всі надії у цьому питанні покладають на Кірсана Ілюмжинова і весняні вибори президента Міжнародної Асоціації Інтелектуальних Видів Спорту (IMSA). Коротко нагадаємо, хто такий Ілюмжинов. Кірсан є президентом міжнародної шахової федерації, також він був самим першим президентом Республіки Калмикія і главою Республіки Калмикія, на сьогоднішній день є членом партії "Єдина Росія". До всього перерахованого додамо, що Ілюмжинов грає в покер. В одному зі своїх інтерв'ю він сказав, що вважає покер інтелектуальною грою і в найближчому майбутньому покер увійде в їх асоціацію.

   Минулого літа Кірсан Миколайович отримав пропозицію від Китайської Асоціації Інтелектуальних Ігор виступити в якості кандидата на пост президента IMSA. Безпосередньо сама Міжнародна Асоціація Інтелектуальних Видів Спорту була заснована чотирма міжнародними федераціями в 2005 році. До її складу входять Міжнародна шахова федерація (ФІДЕ), Всесвітня федерація шашок (FMJD), Всесвітня федерація бриджу (WBF) і Міжнародна федерація ГО (IGF). Незабаром до них приєднувалася Міжнародна Федерація покеру (IFP), але лише в якості спостерігача.

  21 липня 2009, коли покер в Росії визнали поза законом, розвиток його як виду спорту, на жаль, припинилося. Китай, який пережив подібну ситуацію і добився створення власної покерной серії WPT National Китай Poker Tournament, бачить в Кірсанов Ілюмжинова людини, здатної зробити подібний переворот і в Росії. Вигода влади від легалізації покеру очевидна - виграші обкладаються податком, що значно може поповнити державну скарбницю. Тому тим більш дивно небажання чиновником йти назустріч змінам. Залишається з нетерпінням чекати весняних виборів на пост президента IMSA, які відбудуться в Санкт-Петербурзі.

  Побажаємо удачі на цих виборах Кірсанов Ілюмжинова, а також усім любителям покеру!

Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Живые турниры