Вторник, 24.09.2019
Ukraine-one.com. Турниры каждый день. Вывод на любую карту за 2 часа. Поддержка в мессенджерах. id 1118111

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Що поліція, що бандити - різниця невелика

Що поліція, що бандити - різниця невеликаЩо поліція, що бандити - різниця невелика

  У прес-службі Головного управління МВС по Москві повідомили, що в приміщення бухгалтерії спортивного тенісного клубу, розташованого в центрі столиці, вдень увійшли троє невідомих у масках. Погрожуючи пістолетом, вони побили і зв'язали бухгалтера і забрали з кабінету більше 1,6 мільйонів рублів. Порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 162 КК РФ - розбій в особливо великому розмірі.

   Нічний напад на лотерейний клуб на півночі Москви виявилося більш драматичним. В годину четверо бандитів, теж - в масках, увірвалися в приміщення, розташоване за адресою Ленінградське шосе, будинок 9, корпус 1. Погрожуючи пістолетом, вони забрали гроші у клієнтів клуби та з каси. Коли один з відвідувачів спробував чинити опір, в нього кілька разів вистрілили з пістолета та зникли. Чоловіка доставили в лікарню.

   А нелегальний гральний клуб, розташований на другому поверсі в нежитловому будову на Кольоровому Бульварі, ліквідувала вже столична поліція. Офіційний представник Управління економічної безпеки і протидії корупції Ірина Вовк повідомила, що по периметру будівлі, де розміщувався клуб, велося відеоспостереження, пускали в заклад за попередньою телефонному дзвінку і тільки за рекомендацією перевірених осіб. Тим не менш, співробітники поліції під виглядом клієнтів проникли в клуб. Потім бійці столичного поліцейського спецназу блокували всі входи і виходи з приміщення.

  По периметру будівлі, де розміщувався клуб, велося відеоспостереження, туди пускали тільки по рекомендації. На момент перевірки в будівлі знаходилися гравці та охорона. В ігрових залах стояли столи для гри в покер, рулетка і 32 гральних автомати. Поліцейські вилучили всі ігрове обладнання та фішки на суму більше 3 мільйонів рублів. За попередніми даними, дохід від незаконної діяльності закладу міг перевищувати 5 мільйонів рублів.

   Ще три подібних гральних закладів закрили в районі Южнопортовий співробітники карного розшуку та підрозділи економічної безпеки. Підпільні клуби розміщувалися на вулицях Шарікоподшипниковськой, Трофімова та Симоновському валу в приміщеннях букмекерських контор, всередині яких знаходився ще один зал, де, власне, і йшла гра на апаратах. Тут теж велося відеоспостереження, пускалися лише перевірені клієнти. Поліцейські виявили близько 70 ігрових апаратів. "

  Висновок один напрошується: Що поліція, що бандити - різниця невелика. Причому бандити взяли 1.6 млн. руб, а поліція - все ігрове обладнання та фішки на суму більше 3 мільйонів рублів. Хоча вони можуть і номінал фішок порахувати як гроші.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры