Пятница, 19.10.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Затримано членів російського злочинного гемблінг угруповання

Затримано членів російського злочинного гемблінг угрупованняЗатримано членів російського злочинного гемблінг угруповання

  Новости казино katushka.in.ua

  За даними NBC 4 New York, агенти ФБР проводять масштабні рейди в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Майамі, Філадельфії і по всіх Сполучених Штатах з метою затримання учасників злочинної гемблінг угруповання, біля витоків якої стоїть російська мафія.

  У результаті розслідування співробітниками Загону ФБР з організованої злочинності в Євразії були затримані відомі гравці в покер на високі ставки, а також любителі офшорних ставок, які працювали в рамках єдиної злочинної гемблінг організації.

  Було встановлено, що покеристи часто зустрічалися з відомими бізнесменами, представниками спортивної та розважальної індустрії Нью-Йорка. Члени організації нібито нерідко вдавалися до погроз насильства при «вибиванні» гральних грошей з боржників.

  Учасники угруповання використовували добре відпрацьовану схему по відмиванню коштів для перекладу десятків мільйонів доларів для гральних цілей з країн колишнього Радянського Союзу через рахунки компаній-одноденок, зареєстрованих на Кіпрі, на рахунки таких же фіктивних компаній США.

  Звинувачення у незаконній діяльності були висунуті 34 людям. Троє лідерів злочинного угруповання проживають в Нью-Йорку, Києві і Москві. Велика частина представників незаконній організації родом з країн колишнього СРСР і зберігають зв'язок з Україною та Російською Федерацією.

  Справу передано до Окружного суду Південного округу Нью-Йорка в США. У числі 34 осіб, яким висунуто звинувачення, значаться такі профі покеру, як Білл Едлер, Пітер Фельдман, Ейб Моссера, Вадим Тринчер, Джон Хенсон.

  Алімжан Тохтахунов, якого раніше вже звинувачували у спробі пограбувати представників Winter Olympics 2002, за даними слідства, вважається лідером організації «Тайванчик - Тринчер». Вадим Тринчер та Анатолій Голубчик також зараховані до учасників, що займають керівні позиції в угрупованні.

  Ще один обвинувачений - Хиллел «Helly» Нахмад, власник Helly Nahmad Gallery, розташованої в будівлі Carlyle Hotel на Медісон авеню. Нахмад, будучи членом забезпеченої сім'ї галеристів, звинувачується в наданні фінансової допомоги незаконної гемблінг організації.

  Звинувачення у справі пред'явлені таким особам:
Алімжан Тохтахунов
Вадим Тринчер
Анатолій Голубчик
Майкл Соллі
Стен Грінберг
Ілля Тринчер
Хиллел Нахмад
Джон Хенсон
Ноа Сігел
Джонатан Нірш
Артур Азен
Дональд МакКелмонт
Дмитро Дружинський
Олександр Заверюха
Олександр Качалоф
Анатолій Штейнгроб
Ілля Розенфельд
Пітер Скіллас
Роналд Ю
Ніколас Хірш
Брайан Зуріфф
Мош орацій
Кирило Рапопорт
Девід Аарон
Джастін Сміт
Абрахам Моссера
Вільям Едлер
Пітер Фельдман
Євген Тринчер
Едвін Тінг
Моллі Блум
Вільям Барбалат
Югесвар Раджкумар
Джосеф Манкьюзо

Підготувала Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Живые турниры