Пятница, 17.09.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Рецепти краси за допомогою піявочок

 Рецепти краси за допомогою піявочок Лікування п'явками, або гірудотерапія, по праву вважається одним з найдавніших методів лікування. Вже понад 3000 років в медичній практиці використовуються ці маленькі кровососи, але кожна епоха відкриває нові секрети їх цілющої сіли.

Рецепти краси за допомогою піявочок

  Як п'явки весь світ "підкорили". Протягом своєї історії метод лікування п'явками переживав періоди як надзвичайною популярністю, так і повного забуття. Найбільш затребуваною гірудотерапія була наприкінці XVIII - початку XIX століття, коли лікування п'явками отримало широке поширення у Франції, Англії та інших країнах Західної Європи.

  Особливим визнанням метод користувався в Росії, де він активно застосовувався багатьма провідними лікарями того часу - Г. Захар'їним, Н. Пироговим, М. Мудрова та ін. Можливо, тому гірудотерапію стали незабаром вважати російським пріоритетом. Популярність методу була настільки велика, що розведення медичних п'явок довелося навіть поставити на промислову основу. Тоді ж Росія почала експортувати їх, отримуючи дохід, який можна порівняти з прибутком від торгівлі зерном.

  Традиційно п'явки користуються попитом у Франції, Угорщини, Німеччини, а в кінці XX століття вони "підкорили" Америку. 

  З чим пов'язано цілющу дію п'явок? Якщо раніше вважалося, що п'явка - лише прекрасний засіб кровоізвлеченія, то на сьогоднішній день її порівнюють з "фармацевтичної міні-фабрикою". Слина п'явки містить близько 100 біологічно активних речовин, що потрапляють в організм людини при укусі. Вони гальмують утворення тромбів в судинах, нормалізують тиск, знижують рівень холестерину крові, мають протизапальну дію, зменшують застій лімфи і венозної крові в органах і тканинах, підвищують захисні сили організму, збільшують біодоступність лікарських засобів до тканин хворого органу і ін.

  Сучасні досягнення у вивченні піявочного секрету дозволили зробити висновок, що його біологічно активні речовини надають на людину не тільки лікувально-профілактичну, але і омолоджуючу дію. На Заході особливий інтерес до гірудотерапії нині виявляють фахівці з пересадки органів і тканин, а також пластичні хірурги. Пояснюється це просто: застосування п'явок покращує мікроциркуляцію крові і сприяє розвитку судинних коллатерапей, що значно полегшує "приживлення" шкірних трансплантатів.

  Гірудорефлексотерапія: на стику східної і західної практик. Одним з нових напрямків у гірудотерапії став метод, що поєднує її з рефлексотерапією. Наука давно визнала наявність у людини енергетичної системи, представленої, як вважають на Сході, енергетичними меридіанами, біологічно активними точками на них, енергетичними центрами (чакрами) і сполучними їх каналами (нарі). Згідно канонами східної медицини уже в стадії "передхвороби" формується дисфункція енергетичної системи, а будь-яка хвороба створює перешкоди для вільної циркуляції енергії в організмі. Впливаючи на біологічно активні точки, допускається відновити потік цієї енергії і створити передумови до позбавлення від недуги.

  Крім того, точки акупунктури є проекціями внутрішніх органів, ось чому їх активація дозволяє впливати і на функцію того чи іншого органа. Коли ж в точках акупунктури стали застосовувати п'явок, з'ясувалося, що маленькі кровососи вміють самі відшукувати їх, виконуючи таким чином роль природного рефлексотерапевта. Причому гірудорефлексотерапія робить на орган гармонізує ефект незалежно від його вихідного функціонального стану.

  Кому показані і протипоказані п'явки? Гірудотерапія - не панацея, вона має свої показання та протипоказання. Вважається, що лікування п'явками має виражений ефект при патологічних процесах, які супроводжуються венозним застоєм в органах, порушенням циркуляції лімфи і затримкою тканинної рідини, тромбозами вен і артерій, порушенням мікроциркуляції в тканинах і їх трофічними ураженнями.

 Так як ці явища займають провідне місце в механізмі розвитку багатьох хвороб, широкий і діапазон показань до гірудотерапії: це гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, тромбофлебіт, геморой, трофічні виразки, безпліддя, міома матки, ендометріоз, глаукома, бронхіальна астма, мігрень, урологічні , нервові захворювання та ін. Протипоказаннями до гірудотерапії є низький рівень гемоглобіну, схильність до тривалих кровотеч, гіпотонія. Іноді спостерігається алергія на іпіявочний секрет.

  Сучасні гирудотерапевти використовують тільки медичних п'явок, вирощених в умовах біофабрики. Застосовують кровососа один раз, після чого знищують. Місця локалізації п'явок, їх число і кількість процедур визначають індивідуально для кожного пацієнта.

автор Прочинська Л.В.

Красота и здоровье 29 марта 2012 2188 0

Живые турниры