Понедельник, 20.05.2019

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

У Києві відкрився кінофестиваль "Молодість"

У Києві відкрився кінофестиваль "Молодість"У Києві відкрився кінофестиваль "Молодість"

  У суботу в Києві стартувала 42-а "Молодість". Варто відзначити, що цього разу фестиваль як ніколи виправдовував свою назву і намір організаторів: відкривати нові імена, так як на урочистому відкритті було вдосталь молодих кінематографістів, а ось широко відомі міжнародні зірки були відсутні. Тому обійшлися без червоної доріжки. Подейкують, вся справа в досить мізерному фінансуванні фестивалю в цьому році.

   Тим не менш, подивитися було на кого. Міжнародне журі до національної опері підкотило по-простому - на червоному туристичному автобусі. На противагу їм співачка Камалія з чоловіком Мохаммадом Захуром приїхала на "Бентлі" і з охороною. Присутність поп-зірки на кінофестивалі пояснювалося просто: на "Молодості" Камалія представить картину зі своєю участю - "Поранений поліцейський". Співачці у фільмі дісталася роль ... співачки, пов'язаної з якоїсь угрупованням. Крім українки, у картині можна буде побачити Джеймса Вудса і Стівена Ленга.

  Цікаво що у своїй вступній промові арт-директор фестивалю Андрій Халпахчі поставив Камалію в ряд з іншими знаменитими українцями, що знімаються за кордоном: Ольгою Куриленко та Юрієм Горбуновим, і висловив сподівання, що наступний фільм, в якому співачка знімається разом з Шерон Стоун теж доїде до "Молодості".

   Також серед гостей відкриття була помічена дизайнер, а тепер ще й режисер Ольга Навроцька: в рамках короткометражної програми фестивалю вона презентує свою дебютну картину "Інспектор".

  Одним із самих останніх на "Молодість" приїхав почесний президент кінофоруму Віктор Ющенко. Екс-президент прибув в компанії прес-секретаря Ірини Ванникової і дочки Віталіни. Варто відзначити, що Віктор Андрійович в цей вечір користувався оглушливої ​​популярністю. Вийшовши на сцену, Ющенко вручив знаменитому мультиплікатору Давидові Черкаському нагороду за внесок у розвиток національного кінематографа.

  - Моя внучка мені сказала: що це у вас відкриття таке нудне, потрібні приколи, - віщав тим часом Андрій Халпахчі. - Тому я думаю, що можу станцювати, а Віктор Андрійович заспівати ... Але пізніше.

   Слухаючи промову Ющенко схвально заусміхався.

   Фільмом-відкриттям стала сатирична німа стрічка "шкурник" (1929 рік) відомого українського режисера Миколи Шпиківського. Ця роад-муві розповідає про пригоди простого обивателя Аполлона Шмігуева, якого жага наживи під час Громадянської війни заводить то до червоних, то до білих. У свій час фільм показали всього кілька разів і заборонили за карикатурне зображення "червоних". Так що до Росії і Європи цей фільм так і не дійшов. Та й в Україні його бачили небагато. Так що показ стрічки в супроводі симфонічного оркестру зібрав аншлаг.

  Загалом, на фестивалі покажуть більше 600 стрічок в 7 кінотеатрах.

  42-й Міжнародний кінофестиваль "Молодість" пройде з 20 по 28 жовтня. У цьому році на кіноогляді змагатимуться десять картин, зняті режисерами-дебютантами: "Алія" (реж. Елі Важеман, Франція, 2012), «Нирки» (реж. Зденек Іраскі, Чехія, 2011), "10 жимів до Раю" ( реж. Мадс Маттіса, Данія, 2012), "Жени бабло!" (Реж. Адам Леон, США, 2012), "Істальгія" (реж. Дар'я Онищенко, Україна, Німеччина, Сербія, 2012), и (реж. Умут Даг, Австрія, 2012), "Прекрасна долина" (реж. Гадара Фрідл, Ізраїль, Франція, 2011), "Рік, коли Доллі Партон була моєю мамою" (реж. Тара Джонс, Канада, 2011), "Спогади дивляться на мене" (реж. Фан Сон, Китай, 2012), "L"(реж. Бабіс Макрідіс, Греція, 2012).

автор Прочинська Л.В.

Интересные вечеринки 21 октября 2012 916 0

Живые турниры