Понедельник, 20.05.2019

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Виставка трупів в Києві

Виставка трупів в Києві Виставка людського тіла в НСК «Олімпійському» 

  Завтра, 7 вересня, в НСК «Олімпійському» відкривається унікальна Виставка людського тіла "The Human Body". На ній будуть представлені спеціально оброблені справжні людські тіла. Завдяки процедурі пластинації (заміні рідин в тканинах на силікон) експонати виглядають більш ніж натурально.

    На виставці представлено 150 експонатів: зріз людських органів, цілі людські тіла і частини тулуба, розрізані на тонкі пластини (для наочної демонстрації їх пристрою) здорові та уражені хворобами органи, системи органів і ембріони на різних стадіях розвитку.

    Експонати знаходяться в різних позах. Відвідувачі виставки зможуть в унікальному тривимірному вигляді поглянути на реальне людське тіло і на те, що в дійсності знаходиться під нашою шкірою.

    Організатор виставки доктор Хагенс, який вважає себе художником-авангардистом, стверджує, що "Світ тіла» - навчальна, пізнавальна і, як це не дивно звучить, «естетична» експозиція, яка переслідує дві мети. З одного боку, порівняння нормальних і хворих органів пропагує здоровий спосіб життя. Як показали дослідження, 10% курців, у плині напівроку після відвідування виставки, кинули палити або стали палити менше, а 50% стали уважніше ставитися до свого здоров'я. А з іншого боку, показує і досконалість, і уразливість людського тіла.

    За офіційною версією, тіла, завдяки яким народилася ця виставка, були заповідані на науку. А громадські активісти і захисники громадянських прав стверджують, що пластіфіцірованію піддавали тіла страчених ув'язнених з Китаю, а також душевнохворих.

    У всьому світі виставку людського тіла вже встигли подивитися 32 мільйони чоловік. В Україні ж вона пройде вперше. Виставка на «Олімпійському» триватиме до 23 грудня.

Вартість квітків

Вік

Вартість білета (грн.)

Дорослі (18 р.-64 р.)

Будні 135.00

Вихідні 155.00

Літні (більше 62 р.)

105.00

Студенти

110.00

Підлітки (від 12 до 18 років)

105.00

Дитячий (від 3 до 12 років)

50.00

Родини (2 дорослих, 2 дітей)

Тільки в будні 350.00

Школьні та студентські групи (15 осіб та більше)

75.00

Интересные вечеринки 6 сентября 2012 3447 0

Живые турниры