Понедельник, 20.05.2019

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Велике свято творчості і таланту на березі Чорного моря 21-25 червня відбудеться II Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "ShowFest 2012"

Велике свято творчості і таланту на березі Чорного моря     21-25 червня відбудеться II Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "ShowFest 2012"Велике свято творчості і таланту на березі Чорного моря

21-25 червня відбудеться II Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "ShowFest 2012"


Другий всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "ShowFest 2012" чекає нових учасників і запрошує до співпраці всіх, кому не байдужі молоді таланти!

Цього року оргкомітет фестивалю підготував безліч сюрпризів для учасників і гостей фестивалю: багато різноманітних призів та головний подарунок – Гран-прі фестивалю - $ 1000!

Головою фестивального журі в 2012 році став маестро української естради, народний артист України, маестро Володимир Гришко, який не тільки оцінить підготовку конкурсантів, а й проведе майстер-клас для всіх учасників фестивалю! Ще одним зірковим членом журі став найпопулярніший хореограф України, хореограф-постановник, балетмейстер, керівник Rumbero’s Art-Group та соліст шоу-групи Rumbero’s Амадор Лопес, який готує для учасників хореографічного конкурсу цікаві уроки танцювальної майстерності.

Окрім конкурсної програми на гостей ShowFest 2012 чекає незабутня розважальна програма, а саме: імпровізований "капусник" за участю гостей, членів журі та організаторів, відпочинок в аквапарку “Коблево”, дискотека під відкритим небом, незабутні враження від живих виступів членів журі та лауреатів фестивалю на гала-концерті, і, звичайно ж, насолода літом на Чорноморському узбережжі!

Довідка:
Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "ShowFest ” вперше відбувся у червні 2011 року і був присвячений до Дня захисту дітей.

Організатори фестивалю об'єднали учасників у великий і дружній колектив, який провів незабутні дні на Чорноморському узбережжі. Юні, талановиті танцюристи та вокалісти показали високий рівень майстерності. Крім конкурсної програми, яка вразила шановне журі, учасники фестивалю показали справжній "клас", узявши участь у фестивальному "капуснику", привівши у захват журі, і глядачів.

Оргкомітет фестивалю доклав максимум зусиль, щоб перебування на фестивалі запам'яталось усім: комфортні номери, відмінне харчування, подарунки та сувеніри, професійний звук та світло, виступ з живим джаз-бендом “Монте-Карло", а також гран-прі фестивалю в розмірі 5000 грн та спеціальний приз від оргкомітету – подорож на фестиваль до Італії. Але найголовніше – це тепле й дружнє ставлення один до одного у такому великому і творчому колективі.
Величезне дякуємо тим, хто підтримав і повірив у фестиваль "ShowFest".

Живые турниры