Понедельник, 20.05.2019

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Дні сміху. Всі в Одесу!

  Дні сміху. Всі в Одесу!В Одесі відбудеться другий міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада 2012».

Фестиваль клоунів і мімів «Комедіада 2012» в Одесі

   Минулого року фестиваль «Комедіада» вже проходив в Одесі. У цьому році фестиваль буде проходити на протязі 3-х днів - з 28 березня по 1 квітня. Організатори фестивалю заявляють, що головна мета проведення подібного фестивалю в Одесі - спроба розвитку такого жанру, як клоунада і пантоміма в Україну і його популяризація.

  До складу журі запросили відомих людей з різних країн світу. Такої честі удостоїлися: італійський продюсер Алессандро Серено, польський президент міжнародного фестивалю вуличних театрів Каліші Андрій Тульчинський, представники "Центру світових культур" - Антверпені Шарль Корнет і Хільде Уйттерлінден, організатор фестивалів клоунів в Голландії Ян Ванденберг, а також німецький власник театру «Саломе» Харрі Овенс з Берліна.

  Сценарій проведення другого міжнародного фестивалю клоунів 
  На участь у фестивалі запросили колективи зі з багатьох міст України, Росії, Польщі і навіть США. В рамках фестивалю пройде конкурсна програма. Змагатися учасники конкурсу будуть за головну нагороду - Гран-прі фестивалю «Комедіада 2012». Крім Гран-прі буде розігруватися приз глядацьких симпатій. Також в рамках фестивалю пройдуть і інші різноманітні змагання. Нагородження отримають найбільш обдаровані учасники фестивалю за «кращу акторську майстерність», самі винахідливі за «кращий трюк» і самі творчі за «кращий сценарій і постановку номера».

  29 березня буде проведена соціальна акція "Клоун-доктор". Це спеціальна акція для дітей, які ростуть сиротами та інвалідами. На 1-е квітня всі учасники фестивалю будуть брати безпосередню участь в "Гуморині". Також 1-го квітня на Театральній площі відбудеться гала-шоу «Комедіади 2012» і будуть нагороджуватися переможці фестивалю.

автор Прочинська Л.В.

Интересные вечеринки 12 марта 2012 889 0

Живые турниры