Понедельник, 18.02.2019

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Святкування Дня Незалежності в Києві

Святкування Дня Незалежності в Києві 

 23 серпня в Україні відзначать День національного прапора. Президент Петро Порошенко урочисто підніме прапор, а біля будівлі Київради урочисто вручать паспорти 16-річним киянам, які досягли особливих успіхів у навчанні, спорті або мистецтві.


  О шостій годині вечора на Європейській площі посольства Литви, Латвії та Естонії організують акцію солідарності з Україною - живий ланцюг (23 серпня відзначається 25-річчя «Балтійського шляху», коли близько двох мільйонів жителів Прибалтики об'єдналися в 600-кілометрову живий ланцюг за незалежність).


  А в 10:00 вечора за ініціативою співачки Руслани Лижичко в Києві і всіх містах на Дніпрі проведуть акцію «Світло світу». На всіх мостах люди запалять свічки або ліхтарики в знак протесту проти зовнішньої агресії і штучного поділу країни.


  В День незалежності України на Хрещатику в 10:00 ранку пройде військовий парад. Перед цим керівництво країни покладе квіти до пам'ятників Михайлу Грушевському і Тарасу Шевченку, а біля пам'ятника Володимиру відбудеться молебень за Україну. Також в 10:00 на Оболонській набережній розпочнеться міська парусна регата, а в Центральному парку відпочинку - фестиваль «Повітряний карнавал». Опівдні на Контрактовій площі стартує парад вишиванок, в 15:00 на Співочому полі - концерт аматорських колективів. Там же відкрито виставку квітів (працює щодня з дев'ятої години ранку до дев'ятої вечора). З 18.00 до 20.00 в парках Маріїнському, Відрадному, Нивках, Ботсаду імені Гришка можна послухати концерти військових оркестрів. А в 10:00 вечора відбудеться артилерійський салют. 

Підготувала Прочинська Л.В.

Живые турниры