Среда, 28.06.2017

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Замах на Сергія Філіна

Замах на Сергія ФілінаЗамах на Сергія Філіна

  Сьогодні вночі в Москві скоєно замах на художнього керівника балетної трупи Великого театру Сергія Філіна. Зловмисники чекали Сергія біля будинку, і, позвавши його, хлюпнули в обличчя кислотою. У важкому стані з опіками обличчя, голови та очей потерпілий доставлений до столичної лікарні.

  Співробітники поліції розглядають як основну версію нападу на Сергія Філіна версію, пов'язану з його професійною діяльністю. Незадовго до замаху сам Сергій Філін заявляв про погрози на свою адресу. За його словами, до Нового року зловмисники фактично заблокували його телефон, а потім у соцмережі Facebook від імені Сергія Філіна була створена лжесторінка, на якій публікувалися нібито заяви самого Сергія про конфлікт у Великому театрі і, зокрема, претензії на адресу генерального директора Великого театру Анатолія Іксанова.

  «Ще до Нового року він мені говорив, що йому погрожують,- говорить начальник прес-служби Великого театру Катерина Новікова. - Йому проколювали колеса. Ніхто ніколи не думав, що ось ця ось боротьба, розумієте, за ролі, творчі амбіції може привести до подібного криміналу ».

  Сергій Філін був прийнятий до балетної трупи Великого театру відразу після закінчення Московського хореографічного училища. Танцював головні партії в багатьох постановках. В 95-му італійський журнал «Danza Danza» назвав Сергія Філіна «кращим танцівником року». У 2001-му йому було присвоєно звання народного артиста Росії. Закінчивши блискучу кар'єру танцівника, Філін очолив балетну трупу Музичного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка, а два роки тому Сергія Філіна призначили художнім керівником балетної трупи Великого театру.

  Лікарі кажуть, що Сергію Філіна чекає тривалий відновлювальний період. Для пошуку зловмисника вживаються всі заходи, запевнили в поліції. На місці злочину працюють криміналісти.

Прочинская Л.В.


Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Живые турниры