Вторник, 24.09.2019
Ukraine-one.com. Турниры каждый день. Вывод на любую карту за 2 часа. Поддержка в мессенджерах. id 1118111

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Авіакатастрофа в Казані: останні новини

Авіакатастрофа в Казані: останні новини  У Татарстані в понеділок 18 листопада оголошено траур у зв'язку з недільним крахом "Боїнга -737 " в аеропорту Казані. Про це , передає ИТАР - ТАСС , оголосив віце -прем'єр республіки Юрій Камалтинов .

Авіакатастрофа в Казані: останні новини

  За його словами, всім сім'ям, які втратили родичів в аварії, буде виділено по 1 мільйону рублів. У свою чергу, представник страхового агентства " СОГАЗ " нагадав, що сім'ям за кожного загиблого буде виділено страхову допомогу у розмірі 2 мільйонів 25 тисяч рублів.

  В аеропорт прибула група з 20 православних священиків на чолі з митрополитом Казанським і Татарстанським Анастасієм. "Вони ведуть бесіди з родичами загиблих при катастрофі лайнера, - пояснив ігумен Казанського чоловічого монастиря Ітімір. - Відспівування загиблих відбудеться сьогодні, 18 листопада, у всіх храмах і монастирях Казані ".

  На місці катастрофи виявлені тіла 50 загиблих. Це всі, хто знаходився на борту: 44 пасажири і шість членів екіпажу. Серед жертв - двоє дітей. Крім того, нещасливим рейсом летів син президента Татарстану Рустама Мінніханова, а також дружина спортивного коментатора телеканалу " Росія 2" Романа Скворцова Елліна.

  Кілька місяців тому (у середині серпня) 23- річний Ірек Мінніханов одружився на 25-річній француженці Антонії Гишар, з якою він познайомився кілька років тому під час навчання у Швейцарії. За відомостями ряду ЗМІ, вони повинні були летіти разом, але в останній момент Ірек відрадив її, оскільки Антонія знаходиться на восьмому місяці вагітності.
Автор Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian
Detect language » Hungarian

Живые турниры