Вторник, 22.08.2017

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Авіакатастрофа в Казані: останні новини

Авіакатастрофа в Казані: останні новини  У Татарстані в понеділок 18 листопада оголошено траур у зв'язку з недільним крахом "Боїнга -737 " в аеропорту Казані. Про це , передає ИТАР - ТАСС , оголосив віце -прем'єр республіки Юрій Камалтинов .

Авіакатастрофа в Казані: останні новини

  За його словами, всім сім'ям, які втратили родичів в аварії, буде виділено по 1 мільйону рублів. У свою чергу, представник страхового агентства " СОГАЗ " нагадав, що сім'ям за кожного загиблого буде виділено страхову допомогу у розмірі 2 мільйонів 25 тисяч рублів.

  В аеропорт прибула група з 20 православних священиків на чолі з митрополитом Казанським і Татарстанським Анастасієм. "Вони ведуть бесіди з родичами загиблих при катастрофі лайнера, - пояснив ігумен Казанського чоловічого монастиря Ітімір. - Відспівування загиблих відбудеться сьогодні, 18 листопада, у всіх храмах і монастирях Казані ".

  На місці катастрофи виявлені тіла 50 загиблих. Це всі, хто знаходився на борту: 44 пасажири і шість членів екіпажу. Серед жертв - двоє дітей. Крім того, нещасливим рейсом летів син президента Татарстану Рустама Мінніханова, а також дружина спортивного коментатора телеканалу " Росія 2" Романа Скворцова Елліна.

  Кілька місяців тому (у середині серпня) 23- річний Ірек Мінніханов одружився на 25-річній француженці Антонії Гишар, з якою він познайомився кілька років тому під час навчання у Швейцарії. За відомостями ряду ЗМІ, вони повинні були летіти разом, але в останній момент Ірек відрадив її, оскільки Антонія знаходиться на восьмому місяці вагітності.
Автор Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian
Detect language » Hungarian

Живые турниры