Вторник, 24.09.2019
Ukraine-one.com. Турниры каждый день. Вывод на любую карту за 2 часа. Поддержка в мессенджерах. id 1118111

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

В Іспанії пасажирський потяг зійшов з рейок. Жертв багато.

В Іспанії пасажирський потяг зійшов з рейок. Жертв багато.

  Щонайменше 80 людей загинули в результаті катастрофи поїзда поблизу міста Сантьяго-де-Компостела на північному заході Іспанії. Більше 160 отримали поранення, як мінімум 30 у важкому стані, повідомляють представники місцевої влади.

В Іспанії пасажирський потяг зійшов з рейок. Жертв багато.

  Сантьяго-де-Компостела - місце паломництва до мощів шанованого католиками святого Якова, який дав місту своє ім'я. З рейок зійшли всі вісім вагонів поїзда, що йшов з Мадрида до Ферроль в провінції Галісія. На відео з місця події можна побачити, що аварія сталася на повороті.

  Це найсерйозніша залізнична аварія в Іспанії за останні сорок років. Влада повідомляє, що вижив машиніст поїзда знаходиться під слідством.

  Проводяться два розслідування, додав Рахой. Одне судове, а інше проводить слідча комісія по залізничних аварій при міністерстві громадських робіт.

  Президент залізничної компанії Renfe Хуліо Гомес-Помар заявив, що потерпілий крах склад був технічно справний. "Поїзд пройшов техогляд тим же вранці Потяги перевіряються після 7500 км пробігу ... Він був у чудовому стані.", - Сказав він іспанському радіо.

  У цілому, Іспанія уважно ставиться до безпеки на залізничному транспорті. Країна вкладає величезні гроші в свою залізничну мережу.

Найстрашніші залізничні катастрофи в історії Іспанії:
У 1972 році при лобовому зіткненні поїздів в Андалусії, на півдні країни, загинули більше 70 людей.
У 1944 році в аварії у Торре-дель-Б'єрсо, в провінції Леон, ймовірно, загинули сотні людей, хоча в той час преса, ймовірно, під натиском франкістської цензури, повідомляла про 78 убитих.

  Рятувальна операція тривала всю ніч.

  Залізнична компанія Renfe повідомила, що в поїзді перебувало 218 пасажирів. Вагони зійшли з рейок приблизно в трьох кілометрах від Сантьяго-де-Компостела.

  Один з перших прибули на місце аварії, пожежний Хайме Тісон назвав побачене пеклом. "Я вийшов з пекла, я не можу сказати, чи був двигун у вогні, або загорівся один з вагонів, або сталося щось інше», - сказав він.

  Один з пасажирів розповів, що поїзд їхав дуже швидко і раптом вагони почали буквально завалюватися один на одного, коли поїзд досяг вигину і почав їхати по дузі. "Нас всіх буквально притиснуло до підлоги Ми намагалися видертися з дна вагонів, вибратися назовні, і раптом зрозуміли, що поїзд горить Я їхав у другому вагоні, там була пожежа Я бачив трупи ...», - Розповів Рікардо Монтеск'є в інтерв'ю іспанській радіостанції.

  Один з машиністів поїзда сказав відразу після аварії, що поїзд увійшов в поворот на швидкості 190 км/ч. Цю інформацію підтверджує відео катастрофи потягу в Іспанії, яке з'явилося в мережі. Обмеження швидкості на цій ділянці шляху становить 80 км/год.

  Аварія сталася напередодні великого щорічного фестивалю в місті Сантьяго-де-Компостела, куди на урочистості з нагоди дня святого Якова з'їжджаються тисячі християнських паломників.

  Всі заходи, заплановані на четвер, скасовані.

Підготувала Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Живые турниры