Четверг, 22.11.2018

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

В Іспанії пасажирський потяг зійшов з рейок. Жертв багато.

В Іспанії пасажирський потяг зійшов з рейок. Жертв багато.

  Щонайменше 80 людей загинули в результаті катастрофи поїзда поблизу міста Сантьяго-де-Компостела на північному заході Іспанії. Більше 160 отримали поранення, як мінімум 30 у важкому стані, повідомляють представники місцевої влади.

В Іспанії пасажирський потяг зійшов з рейок. Жертв багато.

  Сантьяго-де-Компостела - місце паломництва до мощів шанованого католиками святого Якова, який дав місту своє ім'я. З рейок зійшли всі вісім вагонів поїзда, що йшов з Мадрида до Ферроль в провінції Галісія. На відео з місця події можна побачити, що аварія сталася на повороті.

  Це найсерйозніша залізнична аварія в Іспанії за останні сорок років. Влада повідомляє, що вижив машиніст поїзда знаходиться під слідством.

  Проводяться два розслідування, додав Рахой. Одне судове, а інше проводить слідча комісія по залізничних аварій при міністерстві громадських робіт.

  Президент залізничної компанії Renfe Хуліо Гомес-Помар заявив, що потерпілий крах склад був технічно справний. "Поїзд пройшов техогляд тим же вранці Потяги перевіряються після 7500 км пробігу ... Він був у чудовому стані.", - Сказав він іспанському радіо.

  У цілому, Іспанія уважно ставиться до безпеки на залізничному транспорті. Країна вкладає величезні гроші в свою залізничну мережу.

Найстрашніші залізничні катастрофи в історії Іспанії:
У 1972 році при лобовому зіткненні поїздів в Андалусії, на півдні країни, загинули більше 70 людей.
У 1944 році в аварії у Торре-дель-Б'єрсо, в провінції Леон, ймовірно, загинули сотні людей, хоча в той час преса, ймовірно, під натиском франкістської цензури, повідомляла про 78 убитих.

  Рятувальна операція тривала всю ніч.

  Залізнична компанія Renfe повідомила, що в поїзді перебувало 218 пасажирів. Вагони зійшли з рейок приблизно в трьох кілометрах від Сантьяго-де-Компостела.

  Один з перших прибули на місце аварії, пожежний Хайме Тісон назвав побачене пеклом. "Я вийшов з пекла, я не можу сказати, чи був двигун у вогні, або загорівся один з вагонів, або сталося щось інше», - сказав він.

  Один з пасажирів розповів, що поїзд їхав дуже швидко і раптом вагони почали буквально завалюватися один на одного, коли поїзд досяг вигину і почав їхати по дузі. "Нас всіх буквально притиснуло до підлоги Ми намагалися видертися з дна вагонів, вибратися назовні, і раптом зрозуміли, що поїзд горить Я їхав у другому вагоні, там була пожежа Я бачив трупи ...», - Розповів Рікардо Монтеск'є в інтерв'ю іспанській радіостанції.

  Один з машиністів поїзда сказав відразу після аварії, що поїзд увійшов в поворот на швидкості 190 км/ч. Цю інформацію підтверджує відео катастрофи потягу в Іспанії, яке з'явилося в мережі. Обмеження швидкості на цій ділянці шляху становить 80 км/год.

  Аварія сталася напередодні великого щорічного фестивалю в місті Сантьяго-де-Компостела, куди на урочистості з нагоди дня святого Якова з'їжджаються тисячі християнських паломників.

  Всі заходи, заплановані на четвер, скасовані.

Підготувала Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Живые турниры