Субота, 29.02.2020
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Фінальний стіл ЕРТ Кампіоне - в ефірі

Фінальний стіл ЕРТ Кампіоне - в ефіріФінальний стіл ЕРТ Кампіоне - в ефірі

  Вперше Європейський Покерний Тур відвідав італійське містечко Капіоне, що знаходиться на кордоні зі Швейцарією. Це місце користується величезною популярністю серед гравців у покер. В Кампіоне відбулося безліч великих турнірів, включаючи івенти неймовірно успішної Італійської Покерний серії, яка проводить свій, вже третій сезон.

  EPT стартував у вівторок, 26 березня в Casino di Campione, і триватиме до 31 березня. Захід включає в себе Головне Подія з бай-іном € 5300 і 25 різних сайд-івентів.

  Крім чемпіонського титулу і грошового призу, переможці всіх Головних Подій 8-го сезону EPT отримують чудові браслети від Shamballa Jewels - одного з найвідоміших виробників ексклюзивних ювелірних виробів.

  Фінальний стіл EPT в Кампіоне транслюватиметься для усіх бажаючих в інтернеті. Трансляція відбудеться 31 березня, починаючи з 21:00 мск. Перегляд буде доступний на двох мовах: італійською та англійською. Коментаторами англомовної версії стануть Джеймс Хартіган і Марк Конвей. Пряма трансляція подій EPT в Кампіоне буде доступна на сайті PokerStars.

автор Прочинська Л.В.

EPT 30 марта 2012 1134 0

Живые турниры