Пятница, 17.09.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Класифікація гравців: професіонали та аматори

Класифікація гравців: професіонали та аматориКласифікація гравців: професіонали та аматори

  На сьогоднішній день ніхто ще не дав чіткої класифікації професійних гравців. Поки справді професійними по складу турнірами є жіночі турніри. Склад чоловічих турів змінюється від року до року, так що визначити, хто з учасників дійсно є професійним гравцем, вкрай складно. У цій роботі ми спробуємо розібратися з тим, кого ж можна вважати професійним гравцем, а кого - любителем.

   З одного боку Більярдний Конгрес Америки (BCA) класифікує професіонала як людину, який заплатив 300 доларів внеску для того, щоб заробити на цьому грошей. Тоді ми повинні вважати професіоналами всіх тих, хто грав на чемпіонатах Відкритий чемпіонат США, тим часом ми знаємо, як багато самих справжніх любителів збирають ці чемпіонати. Так що це визначення не зовсім годиться для гравців, гідних присутності в професійних рейтингах.

 Для запобігання плутанини пропоную прийняти Класифікацію гравців Монка:
1. Будь-який гравець, для якого більярд є його хобі, безумовно, любитель.
2. Будь-який гравець, який заробляє більярдом на життя, є професіоналом.
3. Якщо Ви граєте щорічно в шести і більше відкритих турах, що проводяться під егідою виробника київ (мова йде про американських Viking Tour, Joss туру і т.д.) і граєте в турнірах, рівень яких визнаний як професійний, Вас можна вважати професіоналом.
4. Тільки любитель буде тренуватися спеціально для того, щоб грати в професійному турі.
5. Тільки любителі беруть участь у різних «щотижневих» лігах.

   Мета поділу гравців на любителів і професіоналів полягає в тому, щоб захистити гравців-аматорів від великої різниці в класі гри під час турніру. Без цього поділу безліч наших великих аматорських турнірів можуть постраждати від напливу гастролюючих професійних гравців. Аматорські турніри готують грунт для тих, хто прагне стати справжнім професіоналом. Без такої програми поділу гравців ми не отримаємо гарного професійного середовища. Найчастіше нечіткість поділу позначається погано на тих, хто добре грає. Наприклад, якщо любитель довго і наполегливо тренується, заробляючи кваліфікації на великих відкритих аматорських турнірах, а також показує гарні результати на інших турнірах, йому можуть присвоїти статус майстра перш, ніж він отримає хорошу професійну підготовку. Це велика помилка. Нехай ті, хто важко і наполегливо працюють, отримують свої заслужені нагороди. Не треба карати гравця за перемоги.

   Наприклад, якщо гравець виграє на турнірах майстрів три роки поспіль, але при цьому продовжує вважати більярдну гру своїм хобі, йому не треба забороняти грати на аматорських турнірах. Дуже важливо дотримуватися цього поділу між визначеннями того, хто є гравці-аматори і хто насправді є гравцем-професіоналом. Професійність рівня не повинна визначатися за результатами. Якщо організатори турнірів не будуть дотримуватися послідовності, гравці перестануть вірити їм. Кеування не має бути таким, щоб підвищення ігрового рівня закривало гравцеві шлях на турніри. Виграш чи програш повинні залежати тільки від самих гравців.

   Є кілька чудових гравців, які вирішили залишитися в аматорах. Ми повинні поважати рішення цих людей. Їх не повинні виганяти з турнірів. Якщо кожен аматорський турнір користувався б цими п'ятьма правилами поділу, гравці були би більш впевнені в програмах, в яких вони збиралися брати участь. Гравці повинні знати, на якому рівні вони знаходяться в даний момент. Наші гравці досить вкладають в свою гру. Вони витрачають гроші на книги, відео, тренування та обладнання в надії перемогти на турнірі. Ми повинні бути послідовні в тому, що ми їм пропонуємо.

   Необхідно переконатися, що ми чітко розуміємо різницю, хто є гравець-любитель і хто є професійний гравець.

автор Прочинська Л.В.

Бильярд » Школа бильярда 24 марта 2012 2348 0

Живые турниры